Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde ilk defa kapıda ödeme hizmeti Aras Kargo’da!

Hizmetlerimiz:

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Hizmetlerimiz;

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Standart (Türkiye- KKTC)

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lokal Çözümlerimiz;

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Standart

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gün İçi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tahsilatlı Kargo

1. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Standart (Türkiye- KKTC)

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Standart gönderilerinizde hizmet başlangıç noktası Mersin ili olarak kabul edilmektedir. Mersin iline göre; 0-600 km aralığındaki mesafelerde, KKTC teslimatları 3-4 iş gününde, 600 km ve üzeri mesafelerde 4-5 iş günü içerisinde *KKTC Gümrüklerine ulaştırılması için KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ STANDART hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Gönderilerin ücretini gönderim esnasında ödeyebileceğiniz gibi (ücreti göndericiden) gönderimi karşı ödemeli (ücret alıcıdan) olarak da yapabilirsiniz.

2. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lokal Çözümlerimiz;

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Standart

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti içindeki ilçeler arası gönderilerinizi, standart hizmet alanları* içerisinde yer alan ilçe merkezlerine 24 saatte alıcısına ulaştırılması için KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ STANDART hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Gönderilerinizin ücretini gönderim esnasında ödeyebileceğiniz gibi(ücret göndericiden), gönderimi karşı ödemeli (ücret alıcıdan) olarak da yapabilirsiniz.

*Operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan, haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan mevkii ya da yerleşim birimleri mobil alan olarak tanımlanmaktadır. Bu kapsamda mobil alanlara teslim süreleri farklılık gösterebilmektedir.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gün İçi

Aynı gün içinde alıcısına ulaştırmak istediğiniz 30 kg’a kadar olan gönderileriniz için KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ GÜN İÇİ hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Lefkoşa ilçe merkezinden Güzelyurt, Lefke, Gazimağusa Girne, İskele ilçe merkezlerine gönderilerinizi aynı gün saat 18:00’e kadar alıcısına ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken kargonuzu en geç saat 11.00’a kadar şubemize teslim etmiş olmanızdır.

Gönderiniz teslim edildiğinde “Kargonuz Teslim” SMS bilgisini de ücretsiz olarak cep telefonunuza iletiyoruz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tahsilatlı Kargo

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde ilk defa tahsilatlı Kargo Hizmeti; Siparişlerin teslimi sırasında kapıda ödeme kolaylığı sağlayan KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ TAHSİLATLI ile sattığınız ürünün müşteriye teslimi ile birlikte ürün bedelinin müşteriden tahsilâtı ve banka hesabınıza transferi tamamen ARAS KARGO güvencesindedir. Üstelik nakit ve kredi kartı ödeme seçenekleriyle ürün bedeliniz alıcıdan kapıda tahsil edilebiliyor.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tahsilatlı Kargo hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tahsilatlı Kargo Başvuru Formu’nu doldurmanız yeterli olacağı gibi 0392-444 25 52 nolu kurumsal numaramızdan da bize ulaşıp satış temsilcimizden detaylı bilgi alabilir veya en kısa zamanda satış temsilcilerimiz sizi arayarak randevu talebinde bulunacaklar.

1.Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne nasıl kargo gönderebilirim?
2. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne e-ticaret kapsamında ürün satışı yapmak istiyorum gümrük prosedürleri nelerdir?
KKTC’ye e-ticaret kapsamında ürün gönderilmek istendiğinde bilinmesi gereken en önemli kural; KKTC’ye ulaşan tüm kargoların fatura ve içerik kontrolü yapıldığı ve gümrük değerlendirmeleri sonucu kargonun gümrüğe tabi olup olmayacağı kararına gümrüklerin karar verdiğidir. Ayrıca Gümrüğe tabi kargolarda alıcıların gümrükten kendilerinin işlem yapması zorunluluğudur. Mevcut durum kargo firmalarına, alıcı müşteri adına herhangi bir gümrük işlem yapması için yetki vermemektedir.
3. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kargom kaç günde ulaşır?
4. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne girişi yasak veya ön izin alınarak girişine izin verilen ürünler nelerdir?
5. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gönderdiğim kargoya adrese teslim hizmeti veriyor musunuz?
6. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gönderdiğim bir kargonun gümrüğe takılması durumunda kargonun tarafıma iadesi mümkün müdür?
7. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde şirketimizin düzenlemiş olduğu eğitim toplantısına sunum materyalleri vb. ürünler gidecek ve toplantı sonrası tekrar Türkiye’ye geri dönecek. Bununla ilgili prosedürler nelerdir?
8. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tahsilatlı Kargo Kimler İçin Uygun?
Diğer Detaylar

kargo takip
aras kargo sorgulama

b:
SÜRAT kargo sorgulama

b:
MNG kargo sorgulama

b:
YURTİÇİ kargo sorgulama

b:
YURTİÇİ kargo sorgulama

b: